7. dubna 16:02

Heřman a Hermína

Jídlo

Navigace

Odkazy
Partneři

Puzzle

3, 2, 1.

Návštěvnost

TOPlist

Nedávno jsme spustili nový web ZŠ Dukelská Strakonice. Zjistili jsme, že právě používáte prohlížeč Internet Explorer 6, pro který se nám to ale bohužel nepovedlo dokonale vyladit. Je tedy docela dost možné, že vám některé moderní prvky naší stránky nebudou fungovat. Byli bychom rádi, kdybyste přešel na novější verzi tohoto prohlížeče, abyste mohl náš nový web využít naplno. Děkujeme za pochopení a těšíme se na Vaši další návštěvu v již aktualizovaném prohlížeči.

ZŠ Dukelská Strakonice » Olympiády, soutěže » Vánoční setkání 2013/14

Zařazeno do kategorie Olympiády, soutěže • aktualizováno 8. ledna 2014

Vánoční setkání 2013/14

Vánoční setkání 2013/14

V pátek a sobotu se v naší škole uskutečnil další ročník Vánočního soutěžního setkání příznivců Baltíka, což je dětský programovací jazyk. První den měli soutěžící za úkol naprogramovat příběh podle pohádky O perníkové chaloupce - zadání. Je to tvůrčí část soutěže a zadání tedy bylo volnější. Druhý den dostali soutěžící úkol napsat tři programy podle přesného zadání. Tady už na kreativitu prostor nebyl.

Naši žáci se ve velmi pěkné konkurenci 41 dětí z 8 škol prosadili. Podařilo se nám obsadit v obou kategoriích zlaté pozice. Zatímco Ondra Lukeš v kategorii A konkurenta nenašel, Kryštof Piorecký to měl mezi staršími o hodně těžší a zvítězil velmi těsně. Oběma vítězům patří velká gratulace. Do první pětky se probojoval ještě Honza Valeš, který skončil čtvrtý mezi staršími a Dan Vaněček, který byl pátý mezi mladšími. Všem soutěžícím patří poděkovaní za úspěšnou reprezentaci školy. Výsledková listina. Fotogalerie.

Poděkování patří také šestičlenné porotě, která měla hlavně v sobotu plné ruce práce, aby včas a správně dokázala vyhodnotit více než stovku prací. Tvořili ji už tradičně bývalí žáci naší školy a současní úspěšní studenti. Podívat se za námi byl i jeden z nejúspěšnějších "Baltíkářů" Honza Veselý, který jezdí jako porotce na finálová kola postupových soutěží a podílí se i na přípravě úloh. Zdeněk Gracík

Levá část patičky ZŠ Dukelská, ul. Dukelská 166, Strakonice II 386 01 • 383 313 230 • posta@dukelska.strakonice.czRSS • vytvořil Jan Veselý
Jídlo

Jídelníček

Na nejbližší dobu není naplánováno žádné jídlo!

Na nejbližší dobu není
naplánováno žádné jídlo!

Doln část
Návštěvní kniha

Návštěvní knihy

Vstup do oficiální návštěvní knihy »

Dodržujte prosím pravidla slušného chování!

Vstup do neoficiální návštěvní knihy »

Tuto knihu využijte, pokud se Váš příspěvek netýká školy (chcete si vyměnit zkušenosti s nějakou gamesou, chcete jen tak něco napsat, jestli to funguje... atd.).

E-mail

Pošta

Přihlásit se na školní e-mail

Schránka důvěry

Jméno (nepovinné):

E-mail (nepovinný):

Obsah zprávy:

Jakou barvu má modrá obloha?

Kvíz

Kvíz

Kvíz je momentálně uzavřen!

E-mail Kvíz Baltík Suplování Návštěvní kniha Stránky tříd