29. července 17:58

Marta

Jídlo

Navigace

Odkazy

Bakaláři Microsoft Teams Školní program Plán akcí Harmonogram školního roku
Fénix - školní časopis
Ocenění SCIO
FanShop

Partneři

Strakonický deník

Puzzle

3, 2, 1.

Návštěvnost

TOPlist

Nedávno jsme spustili nový web ZŠ Dukelská Strakonice. Zjistili jsme, že právě používáte prohlížeč Internet Explorer 6, pro který se nám to ale bohužel nepovedlo dokonale vyladit. Je tedy docela dost možné, že vám některé moderní prvky naší stránky nebudou fungovat. Byli bychom rádi, kdybyste přešel na novější verzi tohoto prohlížeče, abyste mohl náš nový web využít naplno. Děkujeme za pochopení a těšíme se na Vaši další návštěvu v již aktualizovaném prohlížeči.

ZŠ Dukelská Strakonice » Informace » Červená stužka

Zařazeno do kategorie Informace • aktualizováno 20. prosince 2013

Červená stužka

Červená stužka

I letos se naše škola zapojí do kampaně Červená stužka. Žáci 9.M vás budou informovat o viru HIV, o tom, jak se člověk může nakazit, o bezpečném chování, o nemoci AIDS, přidají i statistické přehledy. Cílem kampaně je i finanční sbírka. Odznak Červená stužka vám nabídneme za 20,-Kč. Penězi, získanými z prodeje odznaků, přispějeme například na provoz Domu světla pro nemocné AIDS nebo k možnosti bezplatného anonymního testování na virus HIV. Zároveň vyhlašujeme soutěž mezi třídami v počtu zeleného oblečení. Zelenou jsme zvolili jako symbol zdraví, vitality a mládí. Akce proběhne ve středu 4. prosince 2013 od 8 do 13 hodin ve vestibulu naší školy. Těšíme se i na Vaši návštěvu, vážení rodiče. Mgr. Dagmar Frühaufová

Levá část patičky ZŠ Dukelská, ul. Dukelská 166, Strakonice II 386 01 • 383 313 230 • posta@dukelska.strakonice.czRSSProhlášení o přístupnosti • Vytvořil Jan Veselý
Jídlo

Jídelníček

Na nejbližší dobu není naplánováno žádné jídlo!

Na nejbližší dobu není
naplánováno žádné jídlo!

Doln část
Návštěvní kniha

Návštěvní knihy

Vstup do oficiální návštěvní knihy »

Dodržujte prosím pravidla slušného chování!

Vstup do neoficiální návštěvní knihy »

Tuto knihu využijte, pokud se Váš příspěvek netýká školy (chcete si vyměnit zkušenosti s nějakou gamesou, chcete jen tak něco napsat, jestli to funguje... atd.).

E-mail

Pošta

Přihlásit se na školní e-mail

Schránka důvěry

Kvíz

Kvíz

Kvíz je momentálně uzavřen!

E-mail Kvíz Baltík Suplování Návštěvní kniha Stránky tříd