29. července 17:04

Marta

Jídlo

Navigace

Odkazy

Bakaláři Microsoft Teams Školní program Plán akcí Harmonogram školního roku
Fénix - školní časopis
Ocenění SCIO
FanShop

Partneři

Strakonický deník

Puzzle

3, 2, 1.

Návštěvnost

TOPlist

Nedávno jsme spustili nový web ZŠ Dukelská Strakonice. Zjistili jsme, že právě používáte prohlížeč Internet Explorer 6, pro který se nám to ale bohužel nepovedlo dokonale vyladit. Je tedy docela dost možné, že vám některé moderní prvky naší stránky nebudou fungovat. Byli bychom rádi, kdybyste přešel na novější verzi tohoto prohlížeče, abyste mohl náš nový web využít naplno. Děkujeme za pochopení a těšíme se na Vaši další návštěvu v již aktualizovaném prohlížeči.

ZŠ Dukelská Strakonice » Informace » Dobrá zpráva pro naši školu

Zařazeno do kategorie Informace • aktualizováno 15. prosince 2013

Dobrá zpráva pro naši školu

Po dlouhém čekání se ledy kolem „azbestového krčku“ pohnuly.

Na posledním zastupitelstvu města byla schválena rekonstrukce spojovacího krčku a následná rekonstrukce budovy I. stupně.

Dnes, 27.11.2013, jsem jednal s paní místostarostkou a panem starostou. Bylo mi sděleno, že pro příští rok byla na rekonstrukci krčku vyčleněna částka 4 000 000,-Kč. Urychleně, ještě v prosinci letošního roku bude provedeno výběrové řízení na projektanta a bude zadáno provedení projektu. Na začátku příštího roku bude na základě projektu vyhlášeno výběrové řízení na stavební firmu a bude získáno stavební povolení.

Ještě v prosinci tohoto roku bude jmenována pracovní skupina složená z pracovníků odboru rozvoje, majetkového, školství a mé osoby, která bude sledovat postup prací, uplatňovat připomínky a informovat veřejnost o stavu rekonstrukce.

Bylo dohodnuto, že práce začnou v nejbližším možném termínu. Vzhledem k tomu, že odstraňování azbestových panelů nesmí být podle předpisů prováděno za chodu školy, byli bychom rádi, aby tyto práce byly provedeny o jarních prázdninách. Máme však obavy, že do termínu jarních prázdnin (3.2. – 9.2.2014 ) se z důvodů výše uvedených přípravných prací nebude moci začít. Vedení města proto pověřilo majetkový odbor, aby zpracoval harmonogram prací. Pokud se skutečně o jarních prázdninách nebude moci začít, bude požádáno Ministerstvo školství o změnu termínu jarních prázdnin. Rodiče chci ujistit, že pokud již mají zamluvené rekreace na původní termín, budou jejich děti na tento termín ze školy uvolněny.

Na závěr bych se ještě zmínil o venkovním vzhledu krčku. Budou vypracovány 3 varianty vzhledu a naši žáci budou o těchto variantách hlasovat. Vítězná varianta bude uskutečněna.

Jakmile se dozvím další informace, okamžitě je zde na stránkách školy poskytnu. Mgr. Václav Vlček, ředitel školy

Levá část patičky ZŠ Dukelská, ul. Dukelská 166, Strakonice II 386 01 • 383 313 230 • posta@dukelska.strakonice.czRSSProhlášení o přístupnosti • Vytvořil Jan Veselý
Jídlo

Jídelníček

Na nejbližší dobu není naplánováno žádné jídlo!

Na nejbližší dobu není
naplánováno žádné jídlo!

Doln část
Návštěvní kniha

Návštěvní knihy

Vstup do oficiální návštěvní knihy »

Dodržujte prosím pravidla slušného chování!

Vstup do neoficiální návštěvní knihy »

Tuto knihu využijte, pokud se Váš příspěvek netýká školy (chcete si vyměnit zkušenosti s nějakou gamesou, chcete jen tak něco napsat, jestli to funguje... atd.).

E-mail

Pošta

Přihlásit se na školní e-mail

Schránka důvěry

Kvíz

Kvíz

Kvíz je momentálně uzavřen!

E-mail Kvíz Baltík Suplování Návštěvní kniha Stránky tříd