7. dubna 14:13

Heřman a Hermína

Jídlo

Navigace

Odkazy
Partneři

Puzzle

3, 2, 1.

Návštěvnost

TOPlist

Nedávno jsme spustili nový web ZŠ Dukelská Strakonice. Zjistili jsme, že právě používáte prohlížeč Internet Explorer 6, pro který se nám to ale bohužel nepovedlo dokonale vyladit. Je tedy docela dost možné, že vám některé moderní prvky naší stránky nebudou fungovat. Byli bychom rádi, kdybyste přešel na novější verzi tohoto prohlížeče, abyste mohl náš nový web využít naplno. Děkujeme za pochopení a těšíme se na Vaši další návštěvu v již aktualizovaném prohlížeči.

ZŠ Dukelská Strakonice » Olympiády, soutěže » Setkání příznivců Baltíka v Praze 2013/14

Zařazeno do kategorie Olympiády, soutěže • aktualizováno 15. prosince 2013

Setkání příznivců Baltíka v Praze 2013/14

V sobotu 23.listopadu 2013 se naši žáci zúčastnili v Praze celostátní soutěže v programování. Tentokrát si soutěžící připravovali svoje programy doma na předem určené téma. Ti mladší zpracovávali pohádku O slepičce a kohoutkovi, starší měli téma Minecraft. V ohni jsme měli dvě želízka. Kryštof Piorecký s Honzou Valešem ze 7.M skončili ve své kategorii na vynikajícím druhém místě. A protože svým programem Kostičkář porotu nadchli, získali ještě mimořádné ocenění. Daniel Matyáš ze 6.M se umístil ve druhé polovině výsledkové listiny. Za reprezentaci školy všem žákům děkuji. Výsledková listina. Zdeněk Gracík.

Levá část patičky ZŠ Dukelská, ul. Dukelská 166, Strakonice II 386 01 • 383 313 230 • posta@dukelska.strakonice.czRSS • vytvořil Jan Veselý
Jídlo

Jídelníček

Na nejbližší dobu není naplánováno žádné jídlo!

Na nejbližší dobu není
naplánováno žádné jídlo!

Doln část
Návštěvní kniha

Návštěvní knihy

Vstup do oficiální návštěvní knihy »

Dodržujte prosím pravidla slušného chování!

Vstup do neoficiální návštěvní knihy »

Tuto knihu využijte, pokud se Váš příspěvek netýká školy (chcete si vyměnit zkušenosti s nějakou gamesou, chcete jen tak něco napsat, jestli to funguje... atd.).

E-mail

Pošta

Přihlásit se na školní e-mail

Schránka důvěry

Jméno (nepovinné):

E-mail (nepovinný):

Obsah zprávy:

Jakou barvu má modrá obloha?

Kvíz

Kvíz

Kvíz je momentálně uzavřen!

E-mail Kvíz Baltík Suplování Návštěvní kniha Stránky tříd