7. dubna 15:25

Heřman a Hermína

Jídlo

Navigace

Odkazy
Partneři

Puzzle

3, 2, 1.

Návštěvnost

TOPlist

Nedávno jsme spustili nový web ZŠ Dukelská Strakonice. Zjistili jsme, že právě používáte prohlížeč Internet Explorer 6, pro který se nám to ale bohužel nepovedlo dokonale vyladit. Je tedy docela dost možné, že vám některé moderní prvky naší stránky nebudou fungovat. Byli bychom rádi, kdybyste přešel na novější verzi tohoto prohlížeče, abyste mohl náš nový web využít naplno. Děkujeme za pochopení a těšíme se na Vaši další návštěvu v již aktualizovaném prohlížeči.

ZŠ Dukelská Strakonice » Olympiády, soutěže » Vánoční Baltíkova olympiáda

Zařazeno do kategorie Olympiády, soutěže • aktualizováno 15. října 2011

Vánoční Baltíkova olympiáda

Vánoční Baltíkova olympiáda

Ve dnech 16. a 17 prosince proběhl třetí ročník Baltíkovy olympiády. Účastníci soutěžili ve dvou kolech. Zatímco v pátek dostali za úkol naprogramovat příběh na dané téma, v sobotu řešili několik menších konkrétních úloh. V nejstarší kategorii se na prvním místě umístil Pavel Frčka a druhý skončil Václav Pelc (oba 8.M). O tomto pořadí musela rohodnout až dodatečná kritéria. V kategorii mladších se blýskl druhým místem Jiří Soběslavský (6.B). Špatně si nevedl mezi nejmladšími ani Antonín Prantl a Jan Tvrzník, kteří chodí teprve do druhé třídy a soutěžili společně se zkušenějšími třeťáky.

Poděkování patří Honzovi Veselému, který pomáhal při organizaci soutěže a byl platným členem poroty. Garant soutěže je Mgr. Zdeněk Gracík.

Levá část patičky ZŠ Dukelská, ul. Dukelská 166, Strakonice II 386 01 • 383 313 230 • posta@dukelska.strakonice.czRSS • vytvořil Jan Veselý
Jídlo

Jídelníček

Na nejbližší dobu není naplánováno žádné jídlo!

Na nejbližší dobu není
naplánováno žádné jídlo!

Doln část
Návštěvní kniha

Návštěvní knihy

Vstup do oficiální návštěvní knihy »

Dodržujte prosím pravidla slušného chování!

Vstup do neoficiální návštěvní knihy »

Tuto knihu využijte, pokud se Váš příspěvek netýká školy (chcete si vyměnit zkušenosti s nějakou gamesou, chcete jen tak něco napsat, jestli to funguje... atd.).

E-mail

Pošta

Přihlásit se na školní e-mail

Schránka důvěry

Jméno (nepovinné):

E-mail (nepovinný):

Obsah zprávy:

Jakou barvu má modrá obloha?

Kvíz

Kvíz

Kvíz je momentálně uzavřen!

E-mail Kvíz Baltík Suplování Návštěvní kniha Stránky tříd