29. července 18:32

Marta

Jídlo

Navigace

Odkazy

Bakaláři Microsoft Teams Školní program Plán akcí Harmonogram školního roku
Fénix - školní časopis
Ocenění SCIO
FanShop

Partneři

Strakonický deník

Puzzle

3, 2, 1.

Návštěvnost

TOPlist

Nedávno jsme spustili nový web ZŠ Dukelská Strakonice. Zjistili jsme, že právě používáte prohlížeč Internet Explorer 6, pro který se nám to ale bohužel nepovedlo dokonale vyladit. Je tedy docela dost možné, že vám některé moderní prvky naší stránky nebudou fungovat. Byli bychom rádi, kdybyste přešel na novější verzi tohoto prohlížeče, abyste mohl náš nový web využít naplno. Děkujeme za pochopení a těšíme se na Vaši další návštěvu v již aktualizovaném prohlížeči.

ZŠ Dukelská Strakonice » Informace » Informace o lyžařských kurzech pro rodiče

Zařazeno do kategorie Informace • aktualizováno 10. prosince 2013

Informace o lyžařských kurzech pro rodiče

Po společných rodičovských schůzkách jsme řešili a odpovídali nejčastěji na tyto dotazy: 1.Půjčování lyží - lze vypůjčit v půjčovně na místě (Intersport rent), celý lyžařský set(helma, lyže, hůlky) stojí na 5 dní pro žáky 2.st. 490 kč. Při poškození materiálu, chce půjčovna úhradu- závisí na poškození, typu, stáří... 2. Snowboardy- zapůjčí a veze s sebou Instruktor snowboardu (viz.vyplněná tabulka z rodičovských schůzek). 3. Úraz - žák je při výuce pojištěn školou. Netýká se náhradníků (uzavírají pojištění rodiče). 4.Večerní lyžování není v ceně-stojí 240 kč. 5.Druhá část splátky peněz je pro první kurz 7.A+7.B (25.1.-30.1) do 31.12.2013, pro druhý kurz (9.2-14.2)třídy 7.C.+ 7.M.+7.D+ náhradníci do 15.1. 2014. 2000kč odevzdají na účet školy, či třídním učitelům. Při jakémkoliv dotazu kontaktujte vedoucí kurzů: R.Sosnu, L.Samcovou.

Levá část patičky ZŠ Dukelská, ul. Dukelská 166, Strakonice II 386 01 • 383 313 230 • posta@dukelska.strakonice.czRSSProhlášení o přístupnosti • Vytvořil Jan Veselý
Jídlo

Jídelníček

Na nejbližší dobu není naplánováno žádné jídlo!

Na nejbližší dobu není
naplánováno žádné jídlo!

Doln část
Návštěvní kniha

Návštěvní knihy

Vstup do oficiální návštěvní knihy »

Dodržujte prosím pravidla slušného chování!

Vstup do neoficiální návštěvní knihy »

Tuto knihu využijte, pokud se Váš příspěvek netýká školy (chcete si vyměnit zkušenosti s nějakou gamesou, chcete jen tak něco napsat, jestli to funguje... atd.).

E-mail

Pošta

Přihlásit se na školní e-mail

Schránka důvěry

Kvíz

Kvíz

Kvíz je momentálně uzavřen!

E-mail Kvíz Baltík Suplování Návštěvní kniha Stránky tříd