29. července 18:22

Marta

Jídlo

Navigace

Odkazy

Bakaláři Microsoft Teams Školní program Plán akcí Harmonogram školního roku
Fénix - školní časopis
Ocenění SCIO
FanShop

Partneři

Strakonický deník

Puzzle

3, 2, 1.

Návštěvnost

TOPlist

Nedávno jsme spustili nový web ZŠ Dukelská Strakonice. Zjistili jsme, že právě používáte prohlížeč Internet Explorer 6, pro který se nám to ale bohužel nepovedlo dokonale vyladit. Je tedy docela dost možné, že vám některé moderní prvky naší stránky nebudou fungovat. Byli bychom rádi, kdybyste přešel na novější verzi tohoto prohlížeče, abyste mohl náš nový web využít naplno. Děkujeme za pochopení a těšíme se na Vaši další návštěvu v již aktualizovaném prohlížeči.

ZŠ Dukelská Strakonice » Informace » Adopce zvířátka ze ZOO Praha

Zařazeno do kategorie Informace • aktualizováno 5. prosince 2013

Adopce zvířátka ze ZOO Praha

5. třídy ZŠ Dukelská se letos rozhodly adoptovat si zvířátko ze ZOO Praha. Adopce umožňuje dětem přispět na krmení, budou přizváni na akce spojené s adoptovaným zvířetem a děti dostanou za odměnu lístky do ZOO. Adopce trvá 1 rok a druh vybraného zvířete se bude odvíjet od získaných finančních prostředků. Peníze se získávají prostřednictvím sběru kaštanů a žaludů. Žáci jsou velmi aktivní a aktuální částka je 2 200 Kč. Pokud se chcete podívat, jaké zvíře lze adoptovat a za kolik, najděte si www.zoopraha.cz. Všem dětem , které sbírají, děkujeme. Učitelé 5. tříd.

Levá část patičky ZŠ Dukelská, ul. Dukelská 166, Strakonice II 386 01 • 383 313 230 • posta@dukelska.strakonice.czRSSProhlášení o přístupnosti • Vytvořil Jan Veselý
Jídlo

Jídelníček

Na nejbližší dobu není naplánováno žádné jídlo!

Na nejbližší dobu není
naplánováno žádné jídlo!

Doln část
Návštěvní kniha

Návštěvní knihy

Vstup do oficiální návštěvní knihy »

Dodržujte prosím pravidla slušného chování!

Vstup do neoficiální návštěvní knihy »

Tuto knihu využijte, pokud se Váš příspěvek netýká školy (chcete si vyměnit zkušenosti s nějakou gamesou, chcete jen tak něco napsat, jestli to funguje... atd.).

E-mail

Pošta

Přihlásit se na školní e-mail

Schránka důvěry

Kvíz

Kvíz

Kvíz je momentálně uzavřen!

E-mail Kvíz Baltík Suplování Návštěvní kniha Stránky tříd