7. dubna 16:09

Heřman a Hermína

Jídlo

Navigace

Odkazy
Partneři

Puzzle

3, 2, 1.

Návštěvnost

TOPlist

Nedávno jsme spustili nový web ZŠ Dukelská Strakonice. Zjistili jsme, že právě používáte prohlížeč Internet Explorer 6, pro který se nám to ale bohužel nepovedlo dokonale vyladit. Je tedy docela dost možné, že vám některé moderní prvky naší stránky nebudou fungovat. Byli bychom rádi, kdybyste přešel na novější verzi tohoto prohlížeče, abyste mohl náš nový web využít naplno. Děkujeme za pochopení a těšíme se na Vaši další návštěvu v již aktualizovaném prohlížeči.

ZŠ Dukelská Strakonice » Olympiády, soutěže » Povltavské setkání 2013/14

Zařazeno do kategorie Olympiády, soutěže • aktualizováno 18. listopadu 2013

Povltavské setkání 2013/14

Povltavské setkání 2013/14

Ve dnech 18. a 19.října se naši žáci zúčastnili v Českých Budějovicích soutěže v programování. Tradičně se tato soutěž uskutečnila ve fakultní ZŠ L. Kuby, kde se programování v Baltíkovi věnují již dlouhou dobu.

Nejlepšího výsledku dosáhl Ondra Lukeš ze 4.třídy, když ve své kategorii bezkonkurenčně zvítězil. Pěkného umístění dosáhli ve svých kategoriích i Vítek Novotný, který skončil šestý, a Patrik Hučko, který obsadil sedmé místo. Pochvalu zaslouží i Natálka Prušáková a Jirka Jáchym, kteří získali velmi slušný počet bodů, přestože jsou úplní začátečníci. Všem účastníkům děkuji za reprezentaci školy a doufám, že si ze soutěže něco nového odnesli. Mgr. Zdeněk Gracík

Výsledková listina, zadání 1.den, zadání 2.den, řešení všech soutěžících.

Levá část patičky ZŠ Dukelská, ul. Dukelská 166, Strakonice II 386 01 • 383 313 230 • posta@dukelska.strakonice.czRSS • vytvořil Jan Veselý
Jídlo

Jídelníček

Na nejbližší dobu není naplánováno žádné jídlo!

Na nejbližší dobu není
naplánováno žádné jídlo!

Doln část
Návštěvní kniha

Návštěvní knihy

Vstup do oficiální návštěvní knihy »

Dodržujte prosím pravidla slušného chování!

Vstup do neoficiální návštěvní knihy »

Tuto knihu využijte, pokud se Váš příspěvek netýká školy (chcete si vyměnit zkušenosti s nějakou gamesou, chcete jen tak něco napsat, jestli to funguje... atd.).

E-mail

Pošta

Přihlásit se na školní e-mail

Schránka důvěry

Jméno (nepovinné):

E-mail (nepovinný):

Obsah zprávy:

Jakou barvu má modrá obloha?

Kvíz

Kvíz

Kvíz je momentálně uzavřen!

E-mail Kvíz Baltík Suplování Návštěvní kniha Stránky tříd